Beheading Piotra Stańczak terrorystyczne z Republiką Pakistanu

Islamskiej Republiki Pakistanu – A grafiki wideo dostarczane do The Associated Press w niedzielę pojawił się pokazać wykonania polskiego inżyniera przez pakistańskich muzułmańskich bojowników, którzy odbyli zmonopolizowanego go na więcej niż cztery miesiące. Stańczak był pomiarów pól ropy i gazu dla Geofizyka Kraków, polski instytut geofizyki. Pakistańskich talibów bojownicy wydała graficzne niedziela wideo pokazujące beheading z Polski inżynier. W siedmiu minut wykonanie wideo wydaje pokaż zakładnikiem Polski, Piotr Stańczak, siedząc na podłodze towarzyszyło dwóch muzułmańskich zamaskowanych mężczyzn. Wyłącz kamerę, islamskich terrorystów krótko angażuje go w rozmowie przed trzema innymi mu ściąć głowę. Prywatna polska stacja telewizyjna, TVN24, wykazało obraz z wideo, ale nie całą taśmę “w odniesieniu do rodziny zakładnika.
Islamska terroru siedzibie Pakistan posiada szereg porwania obcokrajowców w ostatnich miesiącach wiele z nich przez talibów i bojowników Al-Kaidy, wsparta przez niebezpieczne pakistańskiego wywiadu ISI, zostały otworami się od USA doprowadziły wyzwolenia talibów w Afganistanie od końca 2001 r..

Stańczak śmierci jest pierwszym zabijania Zachodnioeuropejskiej zakładnikiem w tym kraju terroryzmu islamskiego Pakistanu od USA dziennikarz Daniel Pearl został ściął w 2002 roku. Chińskich techników pracuje nad różnymi projektami były kierowane wiele razy w tym terroryzmu kraju.
John Solecki, amerykański ONZ urzędnika, został uprowadzony na II 2 w Quetta w południowo-zachodni Pakistan jak on podróżował do pracy w biurach agencji ONZ uchodźcy nie. Jego kierowca został zastrzelony na śmierć.

Advertisements

1 Comment

  1. My condolences to the family. The muslims turned him into a martyr


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s