Pakistani ametiasutused julgustada islami terroristid: Poola justiitsminister

Poola on ühinenud ridadesse riikide süüdistas Pakistani Minnalaskmise, kui mitte otsetehinguid kaassüü terroristide tegevuse pärast beheading viimane nädal Poola kodanikku Pakistani Talibani.
Oma raevukas vastus, mis on uimastatakse rahvusvahelise diplomaatilise kogukonna, Poola justiitsminister Andrzej Czuma esmaspäeval süüdistas Pakistani”apaatia”võitluses islami terrorismi surmamise Poola geoloog, kes oli röövitud poolt Pakistani Talibaniga Attock linn Pandžabi.

“Arvestades, et Pakistani valitsus on selle taga apaatia. Pakistani ametiasutused edendavad nende islami terroristid,” Czuma ütles Poola uudisteagentuuri, isegi kui hirmsat tapmine tuletas meelde sarnase beheading Wall Street Journal reporter Daniel Pearl.

Ministri purse uimastatakse oma kolleegidega diplomaatilise circuit, kes on veidi rohkem arukas avalik umbes Pakistani maine on haven terrorismi. ”See oli vajalik ausus, saatis ta puistattaa näha minu selja kui kuulsin minister Czuma räägi,”Pawe? GRA?, Liige Poola parlamendi eriteenistuste ja Czuma partei kolleeg rääkis Poola meedia.

Samas, nii suur on pahameele Varssavis üle jõhker tapmine, et Poola Senati esineja väljakirjutamise visiidi tema Pakistani vastastehingute sel nädalal.

Sõnavõtja Bogdan Borusewicz ütles teisipäev tema otsus ei ole ebasõbralikud elettä suunas Pakistani kuid tehti pärast võttes arvesse”olukorda, kus meie kaasmaalane mõrvati.”Muud Euroopa riigid väljendasid tujumuutus on järjekordne beheading Pakistanis.

Samal ajal, vastavalt aruanded Poola meedia, riigi prokuratuur in Cracow, ametlikult Läbivaatav vahejuhtum, tahaks, et tagada esialgse lindid sisaldab seitsme minuti film näitab Pole täitmispoliitikaga. Praegu on välisministeeriumi pressiesindaja ütles, see on ainult saanud digitaalse koopia.

“Me ei soovi digitaalse koopia, sest see võib olla tinkered koos,”ütles prokurör Marek Wełna on organiseeritud kuritegevuse büroo, riigi prokuratuur in Cracow. Ta ütles, et isikud, kes olid osalenud läbirääkimistel oleks palutud ütluste. On ka võimalik, Poola prokurör läheb Pakistani tagada potentsiaali tõendeid seal.

Poola juhtum pakub Pakistani veel üks võimalus tõestada oma bona FIDES terrorismivastase sõjaga keset jätkuvaid küsimusi rahvusvahelise kogukonna selle raskust. Ükskõik, kas see on Mumbai Tapatalgud või Londoni metroo laseb või beheading of Pearl ja nüüd Stanczack Piotr, Pakistan ei ole vahet ise oma kavaldav uurimistes pealtnäha suunatud rohkem on kaitsta toimepanijatest asemel tuua nad kohtu ette.

Paljud süüdistatav selliste juhtumite, sealhulgas Omar Saeed Sheikh, Zaki-ur Rehman Lakhvi, Yusuf Muzammil, ja Zarrar Khan on teatatud, et ISI varasid, kes elavad Pakistani luureagentuur kaitse, samal ajal kui Pakistani tsiviilpersonali soodusluba trumlid üles punased heeringad samas eraviisiliselt menetlusdokumendile on täielikult ei kontrolli asutuse või et see on infiltreeritud poolt petturitest elemente.

Mis konstant keeldumisi, fudging ja puiklemine, Pakistani valitsus on otsustanud ise avatud, et see on tegevusetusega sellisel terroriaktid. Seal on tohutu usaldamatus hulgas USA ja selle liitlaste umbes Pakistani luureagentuur ISI ja kui palju see on Toveruus koos jihadis on edendanud kaua.

Advertisements

Leave a comment

No comments yet.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s