Pakistano valdžios institucijas skatinti islamo teroristus: Lenkijos teisingumo ministras

Pakistano valdžios institucijas skatinti islamo teroristus: Lenkijos teisingumo ministras
Lenkija įstojo į gretas šalių kaltina Pakistanas neveikimo, jei ne visiškai bendrininkavimo į teroristinę veiklą, po nurodymus paskutinę savaitę Lenkijos pilietis pateikė Pakistano Talibanas.
Į pasiutęs atsakymą kad apsvaiginamos tarptautinio diplomatinio korpuso, Lenkijos teisingumo ministras Robertas Czuma pirmadienį apkaltino Pakistano”Apatija”sprendžiant islamo terorizmo žmogžudystė Lenkijos Geologija, kurie buvo pavogei iš Pakistano Talibano iš Attock mieste Pendžabo.

“Struktūra Pakistano vyriausybė už šio apatija. Pakistano valdžios institucijas skatinti šių islamo teroristus,” Czuma sakė Lenkijos naujienų agentūros, net kaip žiaurios žmogžudystė priminė panašius nurodymus iš Wall Street Journal “reporterė Daniel Pearl.

Ministro pliūpsnis apsvaiginamos savo kolegomis diplomatinių grandynas, kurie yra šiek tiek daugiau nuovokus viešai apie Pakistanas reputaciją kaip prieglauda terorizmas. ”Tai buvo nereikalingas SĄŽININGAS, ji išsiuntė Shivers žemyn mano nugaros, kai išgirdau ministras Czuma kalbėjo,”Pawe? Gra?, Narys Lenkijos parlamento Specialiosios tarnybos komitetas ir Czuma partijos kolega sakė Lenkijos žiniasklaida.

Tačiau tokia didelė yra Pogwałcić Varšuvoje per žiauriai nužudyti, kad Lenkijos Senato kalbėtojas paragino off aplankyti jo Pakistano kolega šią savaitę.

Kalbėjo Bogdan Borusewicz sakė antradienis savo sprendimą nėra nedraugiškas gestas link Pakistanas, bet buvo atliktas atsižvelgiant į”situaciją, kurioje mūsų tautietis buvo nužudytas.”Kitos Europos šalys taip pat išreiškė Rewulsja metu dar nurodymus Pakistane.

Tuo tarpu, pasak ataskaitos, Lenkijos žiniasklaida, valstybės prokuratūra Krokuvoje, oficialiai tirti incidentą, norėčiau saugaus originalios juostos sudėtyje yra septynių minučių filmas rodantis laukas vykdymo. Dabar yra Užsienio reikalų ministerijos atstovas sakė, ji gavo tik skaitmeninę kopiją.

“Mes nenorime skaitmeninę kopiją, nes jis gali būti tinkered su”sakė prokuroras Marek Mes? Na ne organizuotu nusikalstamumu biuro narė prokuratūros Krokuvoje. Jis sakė, kad asmenys, kurie dalyvavo derybose būtų prašoma duoti parodymus. Taip pat galima Lenkijos prokuroras vyks į Pakistaną užtikrinti galimą įrodymų nėra.

Lenkijos atveju siūlo Pakistanas dar vieną galimybę įrodyti savo Sąžiningumas į karą su terorizmu fone tęsti klausimų tarptautinės bendruomenės dėl jo sunkumo. Nesvarbu, ar tai yra Mumbajus Nelaimės ar Londono metro blastų arba nurodymus iš perlų ir dabar Petro Stanczack, Pakistanas nebuvo atpažintas su Dodgy tyrimų atrodytų, kuriomis siekiama labiau apsaugoti nusikaltėlius, o ne juos teismui.

Daugelis kaltinamas tokių incidentų, įskaitant Omar Saeed Sheikh, Zaki-ur Rehman Lakhvi, Jusufas Muzammil, ir Zarrar Hanojus pranešamas būti ISI turto, kurie gyvena pagal Pakistano žvalgybos agentūros apsauga, o Pakistano pilietinei dispensationem būgnai viršų raudona silkė o privačiai išdėstymas nėra visiškai kontrolės agentūrai arba, kad jis buvo infiltrated pagal sukčiaujančiais elementai.

Su savo nuolatiniais atsisakymus, fudging ir Wykręt, Pakistano vyriausybė nustatyta pats atidaryti kad bendrininkavo tokių teroro aktų. Yra didžiulis nepasitikėjimas tarp JAV ir jų sąjungininkų apie Pakistano žvalgybos agentūra ISI ir kiek jis Bendrovės su jihadis ji skatino ilgai.

Advertisements

Leave a comment

No comments yet.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s