Władze pakistańskie zachęcić islamskich terrorystów: Polski minister sprawiedliwości

Polska dołączył w szeregi krajów oskarżając Pakistan bierności, jeśli nie wprost współudziału w działalności terrorystycznej, po beheading ostatniego tygodnia Obywatele polscy przez pakistańskich talibów.
W odpowiedzi, że jest wściekły ogłuszanych dyplomatyczne wspólnoty międzynarodowej, polski minister sprawiedliwości Andrzej Czuma w poniedziałek obwiniani Pakistanu apatia””w zwalczaniu terroryzmu islamskiego do zabijania polskiego geologa, który został porwany przez pakistańskich talibów z Attock miasto w Punjab.

“Struktura rząd Pakistanu stoi za tym apatia. Władze pakistańskie zachęcić tych islamskich terrorystów,” Czuma powiedział polskiego agencja informacyjna, nawet jak horrific zabijania przypomnieć podobne beheading z Wall Street Journal reporter Daniel Pearl.

Minister’s zapęd ogłuszanych własnej kolegów w obwodzie dyplomatycznych, którzy są nieco bardziej ostrożny w Pakistanie publicznej o reputację jako przystanią terroryzmu. ”To było niepotrzebne uczciwość, wysyłane dreszcze moje kręgosłupa, gdy usłyszałem Ministra Czuma mówiąc,”Pawe? Gra?, Członkiem Polskiego Parlamentu i Komisji Służb Specjalnych Czuma partii kolega powiedział w polskich mediach.

Jednak tak wielka jest skandal w Warszawie ponad brutalne zabijanie, że w Polsce Senatu mówca nazwał off wizyta jego odpowiednika Pakistanu w tym tygodniu.

Głos zabrał Bogdan Borusewicz powiedział, wtorek jego decyzji nie jest nieprzyjazny gest wobec Pakistanu, ale został po uwzględnieniu”sytuacji, w której nasz rodak został zamordowany.”Pozostałe kraje europejskie wyraziły również wstręt na kolejną beheading w Pakistanie.

Tymczasem, według raportów w polskich mediach, prokuraturę w Krakowie, formalnie zbadania incydentu, chciałby zapewnić oryginalne taśmy zawierające siedem-minutowy film pokazujący Polak wykonywalnosci. Do teraz, a rzecznik MSZ powiedział, ma ona otrzymała cyfrowej kopii.

“Nie chcemy cyfrową kopię, ponieważ może być tinkered z”powiedział prokurator Marek WEŁNA na Zorganizowanej Prezydium prokuraturę w Krakowie. On powiedział, że osoby, które miały udział w negocjacjach będzie poproszony o zeznań. Możliwe jest również polski prokurator trafi do Pakistanu w celu zabezpieczenia potencjalnych dowodów tam.

W przypadku Polski oferuje Pakistanu kolejną okazję do udowodnienia swojej dobrej fides w wojnie z terroryzmem wśród ciągłego pytania wspólnoty międzynarodowej o jego powagę. Czy to jest Bombaj carnage lub Londyn metrem blastów lub beheading of Pearl, a obecnie Piotra Stanczack, Pakistan nie wyróżnia się z dodgy dochodzenia pozornie bardziej ukierunkowane na ochronę sprawców zamiast dostosowania ich do wymiaru sprawiedliwości.

Wiele z oskarżonych w takich wypadków, w tym Omar Saeed Sheikh, Zaki-ur Rehman Lakhvi, Yusuf Muzammil i Zarrar Khan zgłaszane są do aktywów ISI, którzy mieszkają w ramach wywiadu pakistańskiego agencji ochrony, podczas gdy Pakistan’s cywilnego dyspensy na perkusji czerwonych śledzi natomiast prywatnie pisma nie jest w pełni pod kontrolą agencji lub, że został on przez nieuczciwych kombinacje elementów.

Dzięki stałej odmów, fudging i kłamstwo, Pakistan rząd położyła się otworzyć, że w przestępstwie w takich aktów terrorystycznych. Istnieje ogromna nieufność pomiędzy USA i ich sojuszników o Pakistanu wywiadu ISI i jak daleko jest w spółce z jihadis go wspierać długo.

Advertisements

Leave a comment

No comments yet.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s